Oferta

Dom „Pod koziołkami” dysponuje 27 pokojami mogącymi pomieścić jednocześnie 75 osób. Większość pokoi to pokoje dwuosobowe (o powierzchni ok. 13 m2). Posiadamy ponadto pokoje trzy- i czteroosobowe oraz studia dla 3 - 5 Gości. W zależności od oczekiwań, pokoje mogą być zaaranżowane na potrzeby par, rodzin lub osób przybywających w grupach zorganizowanych. Każdy pokój posiada łazienkę z kompletem ręczników. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizję hotelową i bezprzewodowy dostęp do internetu Wi-FI. W pokojach obowiązuje zakaz palenia papierosów! 

Pod dniu spędzonym na górskiej wędrówce lub "białym szaleństwie" proponujemy relaks na basenie lub w strefie SPA, w której znajdują się sauna, łaźnia parowa, jacuzzi i podgrzewane leżanki relaksacyjne.

W pensjonacie Dom „Pod koziołkami” zapewniamy smaczne i pożywne posiłki. Zapraszamy na śniadania w formie szwedzkiego bufetu oraz obiadokolacje (serwowany, dwudaniowy posiłek ). Wnętrze jadalni jest przestronne i zapewnia swobodę spożywania posiłków. Połączona z nią sala kominkowa z klimatycznie zaaranżowaną przestrzenią, tworzy miłą atmosferę i zachęca do spotkań przy porannej kawie czy wieczornej herbacie. Przy sprzyjającej pogodzie zapraszamy również na otoczony zielenią taras wypoczynkowy. 

Zapraszamy rodziny z dziećmi. Na najmłodszych gości czekają pokój i plac zabaw oraz brodzik. Dysponujemy krzesełkami do karmienia dzieci, łóżeczkami turystycznymi i wanienkami do kąpieli maluchów.

W pensjonacie znajduje się przechowalnia srzętu sportowego. W porze zimowej można w niej wysuszyć i przechować sprzęt narciarski, deski snowboardowe lub sanki, zaś w pozostałym czasie zabezpieczyć rowery, obuwie górskie, kije do nordic walkingu oraz wózki dziecięce.

Przed budynkiem pensjonatu znajduje sie przestronny, monitorowany plac z miejscami postojowymi dla  samochodów osobowych i autobusów. Dla Gości naszego pensjonatu korzystanie z miejsc postojowych jest bezpłatne.
OK